grower forum Bohemiaseeds , grower bazar free.

forum pro všechny , free speech forum - svoboda slova
Právě je čtv 28. bře 2024 22:20:57

Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 12. srp 2018 19:58:03 
Offline
Nováček

Registrován: úte 19. čer 2018 21:46:33
Příspěvky: 18
Bydliště: Doma
Zdravíčko vinšuji vespolek. Toš, ten boj s parazity je nekonečný. Tak nejen že mi zos*até nějaké extra hladové sviňušky zežrali půl balkónu, jahod, a pepína celou překrásnou kytku, jak mi ji bylo líto! To prostě nešlo, jelikož odmítám stříkat kytku kterou se pak chystám jíst jakýmkoli jedovatým sajrajtem, pokoušej jsem se bojovat proti nim biologicky. Jahody jsem zachránil, ale já přitom málem pošel! Jelikož jsem si řekl to né, já vám dám, na tom balkóně jsem byl i 10x za den, a poctivě proudem vody ostříkal každý mm2 a to nejhrubší jsem před tím ručně prsty stíral.. Povedlo se.. Ovšem pepíno, má vícečepelné listy, pár kytek jsem zachránil mají krásné velké plody, a přitom to byli takové chcípáčky ty kytky, tu velkou krásnou na tu už jsem neměl energie ani nervů, mno ale, ještě před tím mě to napadla nějaká drzá zelená housenka, nenažraná! Jelikož jsem ji smetl, a vona se tam přisápala znova mrcha! To byl detail. No ale asi to nestačilo, a sotva jsem zasadil dovnitř pár kytiček, netrvalo dlouho a objevila se dosud neznámá novinka. Vrtalka. Dle pozorování se nejedná o nějaký velký problém, ale i přesto jsem už zakročil, zase ručně, jenže opět problém, tráva má těch čepelí ještě více, a tak je to o nervy. Tudíž kapituluji, jelikož zde už nemůžu dovolit riskovat, tak se poohlížím po nějakém jedu. Našel jsem si že na bázi pyrethrinu. Mno ale jak čtu tak čtu, nemůžu najít ty podstatné informace o tom šmejdu, jako jsou: Jaké podmínky tomu vohovují ? Vlhko nebo sucho ? A jelikož tu mám hromadu doma vypěstovaného tabáku a nevím co s tím, zajímá mě použití výluhu z něj. Má to účinkovat proti savému hmyzu, což ta vrtalka je.. Mno ale jelikož si zde na tom fóru už připadám, jako bych vylezl z proti atomového krytu po jaderné válce, (pusto prázdno, otázky bez odpovědi, drží mě tady snad už ten nepatrný detail, že vidím že alespoň někdo si to přečte s čím se tady vylévám :D Mno a tak jdu na ten výluh. Vyzkouším, jelikož při čekání se ti šmejdi pasou.. A já to nepěstuji pro hodování parazitům.. Mno vlastně jak se to vezme. Za každou reakci (i blbou) budu rád. A aby jste neřekli, tak ten list vyfotím fotku dodám, ha teď jsem dostal nápad.. Za odměnu, v podobě odpovědi, rady ? Nééé :D dodám mmnt.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 19. lis 2018 13:34:30 
Offline
Nováček

Registrován: úte 19. čer 2018 21:46:33
Příspěvky: 18
Bydliště: Doma
Aktualizace: Tak lidi, nastal problém existenčních rozměrů. Jak začít... Tak předně, nebyla to vrtalka, byla to třásněnka. Chvíli jsem s tím zmetkem bojoval biologicky a ručně. Jakmile se ale kytky rozrostly, tak to nešlo, použil jsem chemii ve zdravém dávkování. Pomohlo.. ALE!!

Dostávám se k většímu problému. Kytky rostly velice bujně, až tak že mě celkem vyděsilo to co se objevilo téměř na všech stoncích, asice škaredá velká prasklina... Mno ale kytky celkově udržet ve zdraví a na živu byl neobvyklý boj. Plíseň listů, téměř od začátku. Palice rostly. Ovšem velmi slabé kvality. Prvně v životě jsem skončil s takovým senem. Nemohl jsem tomu uvěřit. Vynaložil jsem maximální úsilí. Problém je zásadní v tom že palice jsou velikostně v pořádku, ale chybí jim pryskyřice. Vypadají hezky, jsou pěkně chlupaté, ale bez pryskyřice. Tento problém, už několik sklizní drtí i známého.

Já se jednoznačně kloním k tomu že jde o špatnou genetiku, problém je v tom, že známej už vyzkoušel několik seedbank.. Já jsem měl řízky, navíc celkem levné. Od naprosto neznámé osoby. Tudíž riziko bylo na místě. Ale i přes to. Je kvalita naprosto tristní. To co mi letos na balkóně vyrostlo bylo xx krát lepší než to co mě vylezlo z vnitřku.

Rozhodl jsem se tedy.. Koupit si tentokrát semena, konkrétně od sensiseeds, podíval jsem se na hodnocení lidí a defakto podle toho jsem i vybral nejvíc indiku která byla v nabídce.. Vybral jsem Shiva Skunk 28€ za 3 semínka. Jelikož jsem v téhlé věci paranoidní, i vzhledem k tomu že známej měl ten problém u všech semen z různých bank, ale z českých eshopu, já si to nechal poslat přímo z holandska kde jsem si raději připlatil za poštovné abych byl klidnější. Zbytek budu psát v novém vlákně. Ale jestli někdo víte o tom problému s pryskyřicí něco více, tak budu velmi rád když mi o tom všechno napíšete. Je to totiž hodně divné. Třeba já vždy pěstoval bezkonkurenční mordy.. nic podobného jako to seno co vedle mě leží.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 22. lis 2018 5:11:33 
Offline
Mad Head
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. led 2014 2:32:33
Příspěvky: 436
No jestli to je bez pryskyřice tak je to nějaký seno, nevim od koho jsi to kupoval ale je spousta lidi co ví ze je o klony nouze a mrskaj šmejd za levno , kámoš jestli se mu to stává pořád at už klony od tý osoby nekupuje a pořídí si taky semena, od sensiseeds doporučuji Maple Leaf Indicu a nebo Skunk 1 , ty jsou uplně nenáročný a výsledky jsou suprový, měl sem je několik let jako matky, pak ješte Ed Rossenthal Super Bud ale to je trochu nachylnější. Nebo klidně ode mě ti můžu poslat 10semen za 250kč a všichni jsou spokojený , z toho si vyselektuješ jedno pheno a uděláš matku a pak máš klony stejný kvality pro sebe .. na třásněnky Vermitec , nic jinýho :) Zatím Čau Hlava

_________________
Mad Head

Semínka od Hlavy

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 29. lis 2018 12:14:32 
Offline
Nováček

Registrován: úte 19. čer 2018 21:46:33
Příspěvky: 18
Bydliště: Doma
Hlava píše:
No jestli to je bez pryskyřice tak je to nějaký seno, nevim od koho jsi to kupoval ale je spousta lidi co ví ze je o klony nouze a mrskaj šmejd za levno , kámoš jestli se mu to stává pořád at už klony od tý osoby nekupuje a pořídí si taky semena, od sensiseeds doporučuji Maple Leaf Indicu a nebo Skunk 1 , ty jsou uplně nenáročný a výsledky jsou suprový, měl sem je několik let jako matky, pak ješte Ed Rossenthal Super Bud ale to je trochu nachylnější. Nebo klidně ode mě ti můžu poslat 10semen za 250kč a všichni jsou spokojený , z toho si vyselektuješ jedno pheno a uděláš matku a pak máš klony stejný kvality pro sebe .. na třásněnky Vermitec , nic jinýho :) Zatím Čau Hlava


Děkuji za reakci, moc si toho vážím. Možná i Vás překvapí, že právě známej, už vystřídal xx těch nejznámějších bank, a stále stejný problém. Absence pryskyřice, téměř úplná, šišky pěkné velké, jen zcela bez pryskyřice. Jo tak přesně jak píšete, známej právě byl zvyklý na ten skunk1 a pak myslím superskunk, pořádné děla z kterých smrad i pryskyřice téměř teče, nic co by šlo srovnat s tím jeho nebo mým senem. To ani venku jsem taky bordel nepěstoval.
Tu nabídku od Vás určitě využiji hned jak přídou prachy (cca14 dnů). Jestli bude stále problém, tak jsme asi prokletí, jinač by to vysvětlit už nešlo, vážně, vydedukoval jsem vše už mě nic nenapadá jak vysvětlit ty problémy, genetika nebo prokletí :D Nějakou plodnou matku by jste asi bouchnout nechtěl co ? :)

Já jsem měl klony, od neznámé osoby tudíž svůj případ beru s rezervou.
Právě proto jsem si pořídil ty 3 seminka shiva skunku(28€, indika a spousta pozitivních komentářů). Předpokládám že už to tentokrát to vyjde dle očekávání. Dále čeho jsem si všiml je, že ty vadné kytky, jednat téměř nesmrdí, myslím v růstu, ty semínka co mám od sensi, tak ty smrděly téměř od začátku. Potom taky ty vadné kytky po přepnutí nenormálně letí do výšky. Osobně mě nenapadá nic jiného než genetika. Vím co jsem pěstoval spočátku a jak jsem se k tomu choval. Dnes mám všechno ťipťop a vypěstuji takové seno? Divím se, že není více zmínek o tomto problému. Jak ale vysvětlit ten problém se semínky, přece nemůžou mít všechny banky vadné semena a hlavně proč to teda nehlásí více lidí.

Nevím, ale budu rád za každou odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 29. lis 2018 21:47:50 
Offline
...pátej :)

Registrován: stř 11. lis 2015 17:24:55
Příspěvky: 5
Pokud jasně vyloučíš svou chybu tak si najdi matkáře a omlať mu to o hlavu. Dnes už taky matky dělá kde kdo a pak to stojí za pendrek. Já nikdy nematkoval ani nebudu - aby jsi vyprodukoval kvalitu, je za tím spousta práce ...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 02. pro 2018 19:27:00 
Offline
Nováček

Registrován: úte 19. čer 2018 21:46:33
Příspěvky: 18
Bydliště: Doma
SubFocus píše:
Pokud jasně vyloučíš svou chybu tak si najdi matkáře a omlať mu to o hlavu. Dnes už taky matky dělá kde kdo a pak to stojí za pendrek. Já nikdy nematkoval ani nebudu - aby jsi vyprodukoval kvalitu, je za tím spousta práce ...

No právě před skoro deseti lety, jsem kupoval přes tehdejší grower.. a pouze totální kvalitu, tak mě to mátlo, že jsem donedávna nevěřil, že takový bordel, doslova bordel! :D může vylézt z pod sodíku.. Jinak dík, chtěl jsem tady zmínit co se stane, jen mě nasral, že mi to neřekl, já mu totiž jasně řekl dokonce několikrát, že jesi to je seno ať mi to řekne , a nic se neděje, nechal jsem se podělat, beru to.. ale né ať spálím čas, elektriku, hnojky, se s tím seru :D dal bych mu litr navíc :D naštěstí, jsem adaptovaný už i na smrt snad :D, takže dokud tady nespadne bomba, tak mě nic nerozhodí, teda tohle mělo tu snahu :D ale to jen kvůli té nečekanosti... Každopádně něco se dít bude, už jsem ho viděl za tu dobu, blbec bydlí někde poblíž :D to je jen otázka času.. dál to nebudu rozvádět.. ale taky se zapotí :D dřív nebo později, a ještě to bude mít za odměnu.. Kdyby mi tohle udělal před těmi deseti...tak se stanou zlé věci... :D teda pokud bych nedostal infarkt z toho sena :D

Já bych se právě že i pustil do toho matkování, jelikož času mám dost, využit népříliš,.. no úplně blbě ale mám z toho dobrý pocit :D protože krajně nesnáším, když někdo něco neumí a dělá to, a ještě si třeba myslí. že dobřeee :D neodsuzuji nikoho za nic, já byl větší blbec, ale když už by mi to někdo takhle vpálil do ksichtu, asi bych se zamyslel.. no to je trochu složitější.
Každopádně jdu na odpověď na tento problém už je záhada rozluštěna.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 02. pro 2018 19:47:21 
Offline
Nováček

Registrován: úte 19. čer 2018 21:46:33
Příspěvky: 18
Bydliště: Doma
Tak záhada rozluštěna. Klíčové informace. Pro mě novinka.. Asice že Sensi seeds, má pod sebou některé další seedbanky, což je teda úžasné samo o sobě. Jsem naprosto přesvědčen o nezpochybnitelné chybě u Sensi.. jelikož hádejte, všechny banky od kterých bral ty semena ten známej, má pod sebou sensi, tudíž nevím jestli záměrně nebo omylem, se jim tam něco posralo.. Každopádně, oni o tom musejí už dávno vědět, někde jsem zahlídl komenty ve stylu stížností na jejich jakési arogantní jednání.. Ke všemu jak ty kytky sleduji, tak z těch 3 vypadá jedna nejlépe, paradoxně ta opožděná, a druhá... těžko říct,.. co z toho vzejde.. nevím co teď dělat, skácet.. Když už jsou to takové stromky se mi teda nechce. No odjedu to :D ta třetí ale roste moc rychle, moc nesmrdí, ikdyž trochu jo, ale roste rychle, jako krásné jsou všechny, nádherné, ale to byly i od toho známého a z výsledku se chce brečet a smát dohromady :D takže se jen apatický nevěřícně zíra :D neutralizace mysli :D . No každopádně konečně mám v tom jasno. Spolehnu se na ty semínka, jak jsem psal už. *Možná by se to mělo přejmenovat, :D s vrtalkou a nadpisem to tady nemá nic společného :D To asi udělám já že ?:D


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 09. pro 2018 11:54:54 
Offline
Nováček

Registrován: úte 19. čer 2018 21:46:33
Příspěvky: 18
Bydliště: Doma
Jelikož už konečně jsem se měl čeho chytit, tak jsem trochu zapátral a bohužel to opravdu vypadá, že sensiseeds už není co bývala.
Obzvlášť v poslední době, se lze dohledat celkem velkého počtu nespokojených zákazníků.
Viz třeba tady: https://uk.trustpilot.com/review/www.sensiseeds.com?languages=all&stars=1&stars=2
Citace:
Stafford
Verified order
Published 4 days ago
I have used this site on several…
I have used this site on several occasions and have always been satisfied. On my last purchase of feminized seeds it turned out a rouge male plant was also part of the batch. This then caused pollination of all the females plants and a very poor harvest. I was less attentive as had never experienced or expected this and only realised my situation too late in the process.

Sensi Seeds
Reply from Sensi Seeds
Published 3 days ago
Hello Stafford,

We are very sorry to hear that you have not had a good experience with our product.
We’ve sent you an e-mail to solve this as soon and as satisfactory as possible.

Sincerely,

Max
Customer Service Sensi Seeds


jamel kannoufi
Verified order
Published 26 November 2018
sur la commande que je vous ai faite
sur la commande que je vous ai faite , 4 graines sur 9 n'ont pas germées .
C'est inacceptable !
J'espère un geste commercial de votre part afin que je puisse continuer à vous faire confiance.

Sensi Seeds
Reply from Sensi Seeds
Published 27 November 2018
Bonjour Jamel,

Très désolés d’apprendre que vous n'avez pas eu une bonne expérience avec notre produit.
Nous vous enverrons un mail pour vous résoudre le problème le plus vite et satisfaisant possible

Cordialement,
Max

Customer Service Sensi Seeds


philippe
1 review
Verified order
Published 26 November 2018
bonjour
bonjour
vous avez de bons produits la seule chose qui me fais voter ainsi c'est que j'ai eu un pied mâle sur le lot.
pas cool , si vous voulez je vous envois les graines crées.
cordialement

Sensi Seeds
Reply from Sensi Seeds
Published 27 November 2018
Bonjour Philippe,

Désolés d’apprendre que vous n'avez pas eu une bonne expérience avec notre produit.
Nous avons envoyé un mail et nous vous contacterons le plus vite possible.

Cordialement,
Max

Customer Service Sensi Seeds


catherine prudhomme
1 review
Verified order
Published 23 November 2018
bonjour
bonjour, sur 15 graines achetées seules 6 ont germé j'étais un peu déçue

Sensi Seeds
Reply from Sensi Seeds
Published 27 November 2018
Bonjour Catherine,

Très désolés d’apprendre que vous n'avez pas eu une bonne expérience avec notre produit.
Nous vous enverrons un mail pour vous résoudre le problème le plus vite et satisfaisant possible

Cordialement,
Max

Customer Service Sensi Seeds


RJH
1 review
Verified order
Published 23 November 2018
Worst Seed bank by far for quality. Never again!
In all the years i’ve been doing this, I finally decided to give Sensi Seeds a go.
Never Again! By far the worst quality products compared to literally any other seed bank.
Dont waste your time and money.
Very, very disappointing.

Sensi Seeds
Reply from Sensi Seeds
Published 27 November 2018
Hello, we are very sorry to hear that you have not had a good experience with our product. We've sent you an e-mail to solve this as soon as satisfactory as possible.

Sincerely,

Max

Customer Service Sensi Seeds


vini
1 review
Verified order
Published 20 November 2018
Achat de graines féminisées
Achat de graines féminisées, 1/2 à 2/3 seulement qui germent et poussent.
Un peu décevant...

Sensi Seeds
Reply from Sensi Seeds
Published 27 November 2018
Bonjour Vini,
Nous sommes désolé d'apprendre que vous avez eu des problèmes lors de la germination de vos graines.
Vous recevez un e-mail de notre part afin que nous puissions faire le nécessaire pour vous.

Cordialement,
Max

Customer Service Sensi Seeds


Jochen Wolf
1 review
Verified order
Published 19 November 2018
dauert viel zu lange bis das Produkt…
dauert viel zu lange bis das Produkt ankommt.
am 26,09. bestellt und heute 19.11.2018 immer noch nicht da.
Das geht so gar nicht.

Sensi Seeds
Reply from Sensi Seeds
Published 20 November 2018
Hallo Jochen, es tut uns leid, dass Sie mit unserem Produkt keine guten Erfahrungen haben. Können Sie uns eine E-Mail mit Ihrer 12-stelligen Bestellnummer an info@sensiseeds.com senden?
Wir werden uns so schnell wie möglich mit Ihnen in Verbindung setzen. Mit freundlichen Grüßen Customer Service Sensi Seeds
atd..atd...atd..


No nečte se to moc hezky když jsem dal za 3 semena 28€.. a když mi to roste.. Jelikož jsem celkem plašák, a dělám občas unáhlené závěry, tak jsem jim psal mail, kde se jich sice ptám na něco, ale způsobem abych mě řekli, něco úplně jiného. Chci vědět jak se k tomuto problému postaví, jestli budou zapírat, nebo ignorovat, nebo třeba mají návrh nějaká kompenzační nabídky. Přeci jen, předpokládám že jejich zisky budou astronomické.. Tzn. že slušnost by byla alespoň částečně kompenzovat škody které způsobili.. Chápu že by to bylo hodně peněz, ale vydělávají určitě tolik, že by si to mohli dovolit. Takže doufám, že jejich přístup bude přátelský a chápavý, ale samozřejmě že smířený jsem s nejhorším.

Každopádně zrovna když začnu pěstovat od semínka, se roky vyhlížená a obdivovaná banka takhle posere.. Prostě nemůžu mít nic snadno a jednoduše.. :D to je prostě asi ten život, ať jde o sv. hmotu, práci, nebo cokoli jiného.. Všecko si musím poctivě vydřít pokud chci úspěch.. Jeden se se všeckym narodí :D druhý proto musí potit krev, už se těším až to celé jednou zpětně pochopím :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 09. říj 2019 18:33:29 
Offline
Pár prvních příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. úno 2019 19:28:09
Příspěvky: 11
Čus. Jenom bych chtěl trochu zareagovat a oživit to tady. Jestli se někomu posledních pár let (cca.4-6.) zdá že mu roste seno, které nevoní, nechutná a není ani nějak silné tak problém nemusí nutně ležet v genetice. I když je pravda že Holanské seeds banky už nejsou tak kvalitní jak bývali. Ale ono to není ani tak z důvodu že by neměli přístup k dobré genetice ,ale stal se z toho jenom byznys. Mají toho tolik že prostě nestíhají produkovat pořádnou kvalitu, a proto bych se rozhlédl po nějakých menších seeds bankách, které ještě stačí udržovat vysoký standard. Já měl od pana Mistra Hlavy nějaké semínka a vedle těch holanských rostlin nebo španělských jenom zářili. Ale to je ted vedlejší.

Dejme tomu že si seženete kvalitní genetiku a ono to bude stejně stát za hovno tak to už je větší průser a věřím že už se to hodně lidem co už pěstují roky stalo. Ale v poslední době se to děje čím dal častěj a lidi to svádí na blbou genetiku. Taky sem si to myslel. Ale ono je to trochu složitější. Problém spočívá ve škůdcích kteří napadají vaše rostliny a v hodně případech přenášejí různé viry na které většinou neexistuje žádný lék. Rostlina takto napadená přestane produkovat terpeny, flavonoidy, Thc, Cbd, a jiné podobné látky. Proto to někdy nevoní a chutná to jako seno.
Přikládám foto napadené rostliny
Tento virus se jmenuje (virus tabákové mozaiky)
Toto není genetická mutace ač to tak může vypadat.
Na spodní straně listu jsem mikroskopem objevil russet mittes což je něco jako sviluška.
U některých dalších rostlin které měli tento virus, objeveny taktéž russet mittes.


Přílohy:
ki.jpg
ki.jpg [ 239.83 KiB | Zobrazeno 18625 krát ]
fdff.jpg
fdff.jpg [ 647.97 KiB | Zobrazeno 18625 krát ]

_________________
don´t panic its organic.
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz