grower forum Bohemiaseeds , grower bazar free.

forum pro všechny , free speech forum - svoboda slova
Právě je čtv 28. bře 2024 21:23:37

Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Léčba psa konopím
PříspěvekNapsal: stř 22. úno 2017 19:09:34 
Offline
Pár prvních příspěvků

Registrován: úte 29. bře 2016 9:12:59
Příspěvky: 10
Psovi diagnostikovali v prosinci 2016 zcela ojedinělý a neoperovatelný nádor na srdíčku. Je mu (jí) 12 let. Posrávala se, blila, zhubla. Díky tomu nádoru jí špatně pracovali játra. Takže nastoupila léčba.
1, extrakt v olivovém oleji dostává ráno 0,9 ml stříkačkou do tlamy (z odrůdy medical mass)
2, v průběhu dne asi 0,05l čerstvé šťávy z palic. Dávám ji to z rýží , bere to jako pamlsek. Po necelých třech měsících je na tom pes dobře, žere, neposrává se, neblije. Občas se pochčije což je z léku na odvodnění co bere od veterináře.
Solidně se zvýšil její sportovní výkon, nedávno jsem ji prubnul na běžkách a v klidu za mnou uběhla asi 3 km, i do kopce. Težko říct co všechno pomohlo ale veřím že ten konopný koktejl něco udělal. Tak zatím se držíme uvidíme do kdy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčba psa konopím
PříspěvekNapsal: čtv 06. dub 2017 0:23:00 
Offline
Tak mě tady máte

Registrován: pát 10. črc 2015 17:57:27
Příspěvky: 2
Ježiš hrůza, jak to čtu ,tak si vzpominám na mýho psa, který mi umřel v naručí a měl prý skoro dvojnásobně velké srdce, než by měl mít A zřejmě nádory ve střevech, což mi řekla sestřička, že se to myslí, ale nechtěla podrážet nohy veterinářce... Já jsem si toho všiml, tak že pes měl kolem zadku pupínky a dřel zadkem o zem.. A věterinářka mi na to dala mast na hemeroidy , takže prostě amaterka, měl jsem chut jí zažalovat, pač neudělala žádný vyšetření prostě... jen pohledový, to jsem i já zjistil víc na internetu doma, ale už bylo pozdě.. Byl jsem tam dvakrát během měsíce, pač prostě mast nepomahala, tak mi dala napodruhý ještě prášky a řekla mi at přijdu za týden na kontrolu a pes mi zas 3 dny umřel... měl jsem fakt chut ho nechat odležet a donest jí tam toho psa a zeptat se jí: tak co jak zabrala vaše lečba? aby pocítila svědomí....
Vsadím se , že to maj ty psy z těch granulí a kapsiček... Stejně jako lidi maj alergie a rakovinu z potravin....

No nic držím ti palce, doufám že tvýmu zlatíčku ještě slouží zdraví a budete si navzájem dlouho dělat radost...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčba psa konopím
PříspěvekNapsal: pon 17. dub 2017 18:31:08 
Offline
Pár prvních příspěvků

Registrován: úte 29. bře 2016 9:12:59
Příspěvky: 10
tak zatím bojujeme, už 4 měsíce užívá extrakt v olivovém oleji (CBD odrůda) a asi 3 měsíce jí dávám do žrádla i čerstvé listy a palice , rozmixované. Zatím se drží, je veselá, žravá a hravá. Nějaké velké sportovní výkony už po ní nechci, prědse jen už je to babička co má přes 12 let. Ale občas se venku i porafá z jinými psi. Chápu že to není navěky ale podle toho co mi říkal veterinář tady už skoro neměla být. Myslím že jí lečba rozhodně neubližuje. Dávku oleje postupně pomalu zvedám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčba psa konopím
PříspěvekNapsal: úte 06. úno 2018 0:57:16 
Offline
Tak mě tady máte

Registrován: úte 06. úno 2018 0:51:24
Příspěvky: 1
mám dobré zkušenosti léčením psů pomoci fenix. slz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz